assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /srv/ws01/absoliuta/htdocs/silumokaiciai.lt/Ip/Internal/Revision.php:44 Alfa Laval

Alfa Laval

„Alfa Laval“ veiklos esmė – trys pagrindinės technologijų sritys: šilumos perdavimas, separavimas ir skysčių valdymas. Visos trys daro didelę įtaką pramonės įmonėms, o „Alfa Laval“ savo techninės kompetencijos sferose pirmauja pasaulinėse rinkose. „Alfa Laval“ rinkos orientacija pastaraisiais metais sustiprėjo, sukūrus dešimt klientų segmentų. Siekiant išskirtinio dėmesio klientui, šie segmentai dalijami į du padalinius – proceso technologijos ir įrangos – kurie vykdo rinkodarą ir parduoda produktus specifinėms klientų grupėms. „Alfa Laval“ produktai parduodami maždaug 100 valstybių, iš kurių 50 turi savo pardavimo organizacijas. Bendrovė turi 20 stambių gamyklų (12 Europoje, 6 Azijoje ir 2 JAV) bei 70 aptarnavimo centrų. Gustafas de Lavalis buvo technikos genijus, tarp kurio išradimų – centrifuginis separatorius ir pirmoji funkcinė garo turbina. Per savo gyvenimą jis užregistravo 92 patentus ir įkūrė 37 bendroves. 1883 metais jis su savo partneriu Oskaru Lammu Jr. įkūrė bendrovę „AB Separator“ – šių dienų „Alfa Laval“ pirmtakę. „Alfa Laval“ veikla yra grindžiama technologijomis pirmaujančiomis pasaulinėje rinkoje: šilumos perdavimo, separacijos ir skysčių valdymo srityse. Nuolatinis produktų tobulinimas yra būtinas siekiant stiprinti konkurencingumą. Į tyrimus ir plėtrą kasmet investuojama apie 2,7 % pardavimų apimties, tad kiekvienais metais pristatoma po 25–30 naujų produktų.

ALFA LAVAL šilumos perdavimo – energiją taupantys šilumos perdavimo sprendimai

Daugelyje pramoninių procesų yra naudojami įvairūs šilumos perdavimo sprendimai. Šilumokaičiai perduoda temperatūros skirtumą, pvz., iš vieno skysčio kitam, ir yra labai svarbūs visam gamybos procesui. „Alfa Laval“ pirmauja šilumos perdavimo technologijų tobulinimo srityje nuo 1931 metų. Šiandien bendrovė siūlo įvairius energijos taupymo sprendimus, skirtus šioms sritims: šildymo; aušinimo; šilumos išgavimo; garinimo; kondensavimo; vėdinimo; šaldymo. „Alfa Laval“ siūlo platų asortimentą šilumokaičių, skirtų įvairioms užduotims atlikti: nuo žemo slėgio ir temperatūros iki reiklių užduočių, apimančių agresyvius skysčius, aukštą ir nuolat kintančią temperatūrą bei slėgį.

Šilumos perdavimo šilumokaičiai būna: