Cheminiai valikliai  

Cheminiai valikliai

„Alfa Laval“ rekomenduoja specialiai sukurtas netoksiškas ir mažą poveikį aplinkai turinčias valymo priemones, kurios saugiai pašalina nepageidaujamus taršalus nuo įrangos paviršių. Šias medžiagas nuodugniai ištyrus įmonės laboratorijoje, įsitikinta, kad jos nedaro poveikio tarpinių ir kaitinimo paviršių medžiagoms. Mūsų asortimentą sudaro itin veiksmingos rūgštinės ir šarminės priemonės, skirtos daugumos rūšių nešvarumams, minkštoms ir kietoms nuosėdoms šalinti. Klientų patogumui šių priemonių siūlome įsigyti ir miltelių pavidalu.

Alpacon valikliai – organinių rūgščių ir išrūgų pagrindu sukurtos valymo priemonės, turinčios itin mažą poveikį aplinkai.

Alpacon Multi CIP Super – koncentruotas plovimo tirpalas, kuris pašalina sunkiai įveikiamas nuosėdas, galinčias susikaupti tepalų ir mazuto separatorių būgnuose.

Alpacon Degreaser – labai efektyvi ir nekenksminga vandens pagrindu sukurta plovimo priemonė, kurios veiklioji medžiaga yra BIOGEN ACTIVE® – tai iš atsinaujinančių medžiagų pagamintas biologinis mišinys.

Alpacon Descalant – nekenksminga ir labai veiksminga vandens pagrindu sukurta plovimo priemonė, šalinanti apnašas, magnetitą, dumblius, puvenas, moliuskus, vėžiagyvius, kalkes, rūdis ir kitas nuosėdas vandens sistemose, pavyzdžiui, plokšteliniuose šilumokaičiuose, vamzdžiuose ir separatoriuose.

AlfaPhos – rūgštinis plovimo skystis, kurio pagrindą sudaro fosforo rūgštis, specialiai skirtas metalo oksidams, rūdims, kalcio karbonatui ir kitoms neorganinės kilmės apnašoms šalinti.

AlfaNeutra – stiprus šarminis plovimo skystis, specialiai skirtas neutralizuoti panaudotą priemonę AlfaPhos prieš nuleidžiant ją į nuotekų sistemą.

AlfaCaus – stiprus šarminis plovimo skystis, kurio pagrindą sudaro natrio hidroksidas, specialiai skirtas biologinėms medžiagoms, riebalams, aliejams ir kitoms organinės kilmės nuosėdoms iš šilumokaičių ir kitų tokio pobūdžio įrenginių šalinti.

Alfa P-Scale – rūgštiniai plovimo milteliai, kurių pagrindą sudaro sulfamino rūgštis, jų sudėtyje taip pat yra antikorozinio priedo, itin veiksmingo šalinant kalcio karbonatą ir kitas neorganinės kilmės apnašas.

Alfa P-Neutra – šarminiai milteliai, specialiai skirti neutralizuoti panaudotą priemonę Alfa P-Scale prieš nuleidžiant ją į nuotekų sistemą.

AlfaAdd – neutrali valymo efektą sustiprinanti priemonė, pagaminta pagal pažangią formulę iš įvairių paviršių veikiančių medžiagų. Skirta naudoti su AlfaPhos, AlfaCaus ir Alfa P-Scale.