Danfoss išardomi šilumokaičiai XGF  

Danfoss išardomi šilumokaičiai XGF

Išardomi plokšteliniai šilumokaičiai XGF specialiai sukurti naudoti centralizuoto energijos tiekimo sistemose, pavyzdžiui, centralizuoto šildymo ir aušinimo sistemose, kaip patikimas, ypač efektyvus plokštelinis šilumokaitis, atitinkantis jūsų poreikius.

Gasketed heat exchanger type XGF 100-34Kai kurios XGF savybės:

– patobulinta plokštelių tvirtinimo sistema;
– tarpinės be klijų su patikima tvirtinimo sistema;
– armuota paskirstymo sritis;
– optimizuota paskirstymo sritis užtikrina aukštą efektyvumą ir sumažina gedimų riziką.

Išardomi (surenkami – išrenkami) šilumokaičiai yra gaminami iš presuotų plokštelių, tarp kurių yra skysčių pratekėjimo kanalai. Tarpinės tarp plokštelių atskiria pratekėjimo kanalus, kad srautai nesimaišytų. Didelė turbulencija ir priešsrovinis tekėjimas užtikrina efektyvų šilumos perdavimą. Šilumokaičio paskirtis yra perduoti pirminio srauto šilumą antriniam srautui per šilumos mainų plokšteles, srautams nesimaišant tarpusavyje. Plokštelinį šilumokaitį su tarpinėmis galima atidaryti išvalyti ir pakeisti plokšteles ir tarpines. Šilumos išeigą galima keisti pridedant plokštelių arba jas pašalinant.

Išardomo šilumokaičio pasirinkimas priklauso nuo reikalingos šiluminės galios, temperatūrų ir leistinų slėgio nuostolių.

XGF100 šilumokaičiuose su tarpinėmis naudojamos skirtingo ilgio ir vienodo pločio 4 tipų plokštelės. Visos plokštelės gali būti L ir H tipo ir jas galima derinti su M tipu.
2-ų pakopų šilumokaityje yra 4 jungtys priekinėje plokštelėje ir 2 jungtys galinėje plokštelėje. Jungtys priekinėje plokštelėje sutampa su jungtimis galinėje plokštelėje.
Priekinės ir galinės plokštelių priešpriešiniai flanšai kartu su šilumokaičiu netiekiami.
Į šį techninį aprašymą įtraukti tipai su standartiniais kodais, visi PN 16 variantai su 1 pakopa. XGF100-066 standartiniai kodai nesukurti.

Visas asortimentas gali būti tiekiamas PN 25 ir 2 pakopų variantais. Visus variantus galima skaičiuoti naudojant “Danfoss” skaičiavimo programinę įrangą “Hexact”, kurioje jie rodomi be standartinio kodo.
Unikalūs šių variantų kodai bus sukurti juos užsisakius.

Techniniai duomenys (XGF100):

  • Maks. darbinis slėgis PN: 16 barų
  • Maks. darbinė temperatūra: 150 oC
  • Min. darbinė temperatūra: -10 oC
  • Srauto terpė: cirkuliacinis vanduo / glikolio tirpalas iki 50 %
  • Sujungimo tipas: suspausta flanšams pagal EN1092, tiesiogiai ant galinių plokštelių
  • Medžiagos: nerūdijantis plienas EN1.4401

Montavimas

Išardomas / surenkamas / išrenkamas šilumokaitis turi būti montuojamas vertikalioje padėtyje. Jei reikia, paruoškite pagrindą šilumokaičiui pagal vietinius reikalavimus. Rekomenduojama, kad visi vamzdžiai, jungiami prie šilumokaičio, turėtų uždarymo sklendes šilumokaičio techninio aptarnavimo/remonto atveju.
Jungiamieji vamzdžiai turi būti sumontuoti taip, kad atsiradę įtempimai, pvz., dėl terminio išsiplėtimo, nepažeistų šilumokaičio. Jungiamieji vamzdžiai turi turėti atramas tam, kad būtų išvengta lenkimo/sukimo įtempimų poveikio šilumokaičio prijungimo vietose.
Rekomenduojama šilumokaitį eksploatuoti su izoliacija.
Tarp išardomo šilumokaičio ir uždarymo vožtuvų antrinėje šilumokaičio pusėje būtina sumontuoti apsauginį vožtuvą. Jeigu apsauginis vožtuvas nesumontuotas, uždarius uždarymo vožtuvus, dėl skysčio šiluminio išsiplėtimo šilumokaitį galima sugadinti.
Visi XGF100 tiekiami su montavimo laikikliais.

Šaltinis: http://sildymas.danfoss.com/