Sondex  

Sondex

SONDEX – Danijos kompanija, kurios pagrindinės specializacijos šakos: projektavimas, gaminimas bei plokštelinių šilumokaičių diegimas (Sondex išardomi ir lituoti plokšteliniai šilumokaičiai). Jau nuo pat kompanijos susikūrimo – 1984 metų – SONDEX A/S tapo viena iš pirmaujančių gamintojų pasaulinėje rinkoje, sukūrė platų asortimentą šilumokaičių, kurie padėjo išspręsti daugelį inžinerinių uždavinių šilumos mainų srityje.

Sondex plokštelinis šilumokaitisSONDEX A/S gamina ne tik tradicinius išrenkamus, bet ir lituotus, pusiau suvirintus bei suvirintus plokštelinius šilumokaičius. Yra siūlomas platus vienos ar kelių pakopų plokštelinių šilumokaičių asortimentas: centriniam šildymui, daugiabučiams namams ir pastatams, karšto vandens gamybai, bei technologijai ir t.t.

Kompanija SONDEX A/S naujų technologijų pagalba sukūrė ir išleido naujos kartos plokštelinius šilumokaičius.

Dėl labai plataus išardomų ir variu lituotų plokštelinių šilumokaičių asortimento SONDEX A/S kompanija gali pasirinkti patį optimaliausią variantą techninės užduoties sprendimui. Sujungimų skersmenys nuo Ø15 mm iki Ø 500 mm leidžia išnaudoti darbines aplinkas su pralaidumu nuo 5 l/h iki 2000 m3/h.

2016 metais SONDEX įmonę įsigijo Danijos kompanija.

SONDEX ŠILUMOKAIČIŲ PRIVALUMAI

  • Plokštelinių šilumokaičių dizainas

Įėjimo zonos konstrukcija leidžia gauti puikų darbo agento pasiskirstymą šilumokaičio šildymo paviršiuje. Šilumokaičių įėjimo zona padidinta ir papildyta grioveliais, kurie neleidžia susidaryti „mirtiems taškams“, galintiems iššaukti bakterijų augimą plokšteliniame šilumokaityje. Šilumokaičių griovelių konfigūracija užtikrina įėjimo zonos atsparumą su minimaliu kontaktinių taškų skaičiumi. Aukšto terminio efektyvumo gavimui yra suskurti ypatingi šilumokaičių plokštelių presavimo modeliai. Keli plokštelių presavimo su skirtingais kampais variantai suteikia atitinkamai aukštą ar žemą srauto turbulentiškumą. Dėka skirtingos šilumokaičių plokštelių išsidėstymo kombinacijos yra apskaičiuojamas optimalus plokštelių išdėstymas šilumokaičio pakete. Kampiniai ir tiesūs modeliai yra sukurti maksimalaus šilumos perdavimo, prie užduotų slėgio perkryčių, gavimui.

  • Griovelių tvirtinimas

SONDEX „Sonder Flex Line“ sandarinimui sukonstravo gilų griovelį su kietais kraštais, stipriai laikančiais išardomo plokštelinio šilumokaičio tarpinę.

  • Sandarinimas

Sandarinimo elementas talpinamas į bendrą apsaugotą griovelį pro tarpinę.
Ši šilumokaičio konstrukcija garantuoja tarpinių elastingumą ilgą laiką po surinkimo. Naujo dizaino SONDEX plokšteliniai šilumokaičiai sukurti su nepriklijuojamomis tarpinėmis. „Sonder Lock“. Tarpinės „Sonder Lock“ fiksuojamos su kaučiukiniais smeigtukais prie šilumokaičio plokštelių.