Secespol lituoti plokšteliniai šilumokaičiai  

Secespol lituoti plokšteliniai šilumokaičiai

Secespol – lituotų plokštelinių, dvigubomis sienelėmis, išardomų plokštelinių šilumokaičių gamintojas, apie 30 metų dirbantis tarptautinėje rinkoje. Jis gamina standartizuotus plokštelinius lituotus šilumokaičius, taip pat šilumokaičius pagal individualius užsakymus, įvairioms pramonės sritims – chemijos, naftos, energetikos, maisto, farmacijos ir kt. paskirčiai.

Lituoti plokšteliniai šilumokaičiai

Plokšteliniuose šilumokaičiuose šilumos mainų paviršių sudaro gofruotos nerūdijančio plieno plokštelės. Šilumokaičio plokštelės būna sujungtos į paketą vakuuminio litavimo būdu.

Šilumokaičiai su dvigubomis sienelėmis projektuojami toms sritims, kuriose keliami aukšti reikalavimai šilumos mainų efektyvumui, kai ypač svarbu užkirsti kelią vidiniam pratekėjimui, terpių susimaišymui. Įvykus šilumokaičio sandarumo pažeidimui dėl korozijos ar aukštesnio slėgio smūgio, speciali dvigubų sienelių sistema užkirs kelią terpių susimaišymui, padės greičiau vizualiai aptikti pratekėjimą.

Secespol L-Line lituotas plokštelinis šilumokaitis

L-Line – tai variu lituotas plokštelinis šilumokaitis, pritaikytas standartiniams skystis-skystis tipo šildymo ar aušinimo įrenginiams. Optimalus skysčių padavimo kanalų susidarymas leidžia pasiekti kompromisą tarp mažų srauto pasipriešinimo sąnaudų ir didelio šilumos mainų efektyvumo. Konstrukcijos sandarumą ir tvirtą plokštelių sujungimą užtikrina litavimo procesas vakuuminėje krosnyje.
Tai patikimas sprendimas namų šildymo įrenginiuose, šilumos punktuose, šildymo katiluose, židiniuose su vandens apvalkalu.
Kiekvienam šilumokaičio dydžiui galima pasirinkti įvairius jungčių dydžius, taip pat dvipusį šilumokaičio variantą, kuriam būdingas didelis šilumos mainų efektyvumas esant labai aukštiems techniniams reikalavimams.

SCP-LB31 Secespol lituotas plokštelinis šilumokaitisL-Line LB31, LB60, LC110, LM110 šilumokaičių taikymas

 • centrinio šildymo sistemose
 • saulės ir geoterminio šildymo sistemose
 • sistemose su šilumos siurbliu
 • sistemose su židiniu su vandens švarku
 • kitose sistemose: šildymo, vėdinimo, technologinės, oro kondicionavimo, vėsinimo ir pramonės srityse

Srautų tipai:
1 – krypties
2 – dviejų krypčių su 4 pajungimais
2S – dvipusis su 6 pajungimais

Konstrukcija

L-Line plokšteliniai lituoti šilumokaičiai yra vien-srautiniai, prieš-srautiniai įtaisai. Šilumos mainų paviršius pagamintas iš nerūdijančio plieno gofruotų plokštelių, sujungtų į pakuotę litavimo variu arba nikeliu pagalba. Atitinkamas šilumokaičio vidinės erdvės susidarymas nukreipia šilumos mainuose dalyvaujančios terpės srautą į kanalus, esančius tarp kas antros kaitinimo plokštelės. Apsauginėse plokštelėse sumontuotos jungtys darbinių terpių įleidimui ir išleidimui. Šilumokaičiai yra neišardomos konstrukcijos.

Secespol L-Line lituotas plokštelinis šilumokaitis – tai variu lituotas plokštelinis šilumokaitis, skirtas standartiniams skystis-skystis tipo šildymo ar aušinimo įrenginiams. Optimalus skysčių padavimo kanalų susidarymas leidžia pasiekti kompromisą tarp mažų srauto pasipriešinimo sąnaudų ir didelio šilumos mainų efektyvumo. Konstrukcijos sandarumą ir tvirtą plokštelių sujungimą užtikrina litavimo procesas vakuuminėje krosnyje. Tai patikimas sprendimas namų šildymo įrenginiuose, šilumos punktuose, šildymo katiluose, židiniuose su vandens apvalkalu. Kiekvienam šilumokaičio dydžiui galima pasirinkti įvairius jungčių dydžius, taip pat dvipusį šilumokaičio variantą, kuriam būdingas didelis šilumos mainų efektyvumas esant labai aukštiems techniniams reikalavimams.

Secespol R-Line lituotas plokštelinis šilumokaitis 

R-Line skirtas naudoti aušinimo ar šildymo įrenginiuose, pvz., garintuvuose ir aušinimo kondensatoriuose. Optimalus griovelių sprendimas užtikrina efektyvų medžiagos išgaravimą ir kondensaciją. Tai patikimas šilumos siurblių ar aušintuvų sprendimas. RH versija leidžia dirbti su 45 barų slėgio terpe. Paskirstymo vamzdelių naudojimas užtikrina efektyvų medžiagos išgaravimą, neleidžiant perkaisti plokštelėms, labiausiai nutolusioms nuo purkštukų, ir tokiu pat būdu gerokai pagerina šilumos mainus.

DMF sistema
Secespol R-LINE lituotas plokštelinis šilumokaitis
Garintuvams su didesniu aušinimo efektyvumu SECESPOL sukūrė unikalią virimo terpės paskirstymo sistemą – DMF. Ši sistema užtikrina vienodą terpės paskirstymą garintuvo kanaluose, tuo pačiu sumažindama garų perkaitimo svyravimus.

R-Line RA, RB, RC, RHA, RHB, RHC šilumokaičių taikymas

 • aušintuvai
 • ledo vandens generatoriai
 • šilumos siurbliai
 • specialios konstrukcijos aušinimo sistemos
 • kitose sistemose: vėdinimas, technologinis, oro kondicionavimas, aušinimas, pramoninis

Konstrukcija

Plokšteliniai lituoti šilumokaičiai R-Line būna pasrautiniai, priešinės srovės įtaisai. Šilumos mainų paviršių sudaro nerūdijančio plieno gofruotos plokštelės, sujungtų į pakuotę litavimo variu pagalba. Atitinkamos šilumokaičio viduje susidarę ertmės nukreipia šilumokaičio terpės srautą į kas antros kaitinimo plokštelės kanalą. Ant apsauginių plokščių yra jungtys, skirtos įeinančiai ir išeinančiai darbinėms terpėms. Šilumokaičiai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir yra neišardomos konstrukcijos.

Standartinis jungčių išdėstymas (priklausomai nuo šilumokaičio kaip garintuvo arba kondensatoriaus veikimo):
K4, K1 – šaltnešio įleidimo arba išleidimo anga,
K2, K3 – vandens arba glikolio įleidimo arba išleidimo anga.

Privalumai

 • Aušinimo našumo diapazonas 1-500 kW.
 • Trumpesnis sistemos reakcijos laikas dėl mažo garintuvo ir kondensatoriaus talpos.
 • Didelis efektyvumas su mažais įrenginio matmenimis.
 • DMF agento paskirstymo sistema, ribojanti slėgio sumažėjimą ir užtikrinanti aušinimo efektyvumo koeficiento COP padidėjimą.
 • Tipas RH optimizuotas terpei R410A.

Secespol R-Line lituotas plokštelinis šilumokaitis – plačiau.